Video Ders 2022

2022 1000 SORUYLA ÖABT EDEBİYAT - SORU ÇÖZÜM VİDEO PAKET

Hizmet Detayları

1000 SORUYLA ÖABT EDEBİYAT

SORU ÇÖZÜM PAKETİ! VİDEO DERS

1 MART'TA BAŞLIYORUZ! KONTENJAN SINIRLIDIR...

 

500 TL DEĞİL SADECE 350 TL 

(İlave Vade Farkı İle 12 AY'A KADAR KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI)

 

1. 1000 Soruda Edebiyat Paketi, SENE SONU YAPACAĞIMIZ GENEL TEKRAR KAMPI DEĞİLDİR. 

 

2. 1000 Soruda Edebiyat Paketi, bir SORU ÇÖZÜM paketidir. Hocalarımızın bu sınıfa özel hazırladığı sorular, derste açıklamalı şekilde çözülecektir. Her hocamız kendi branşı için (Örneğin; Yeni Türk Edebiyatı 180 soru, halk edebiyatı 200, eski Türk edebiyatı 200 soru vs...) tüm dönemleri ve konuları kapsayan sorular hazırlayacaklar, derste bu soruların çözümünü yapacaklardır. Bu paketi alan öğretmenlerimiz bu dersin video kaydını izleyebilecektir.

 

3. Hocalarımızın derste çözeceği sorular, PDF formatında panelinizde olacaktır. Videolar ile birlikte dokümanlarda yüklenecektir.

 

4. Derslerin toplamda kaç saat süreceği hocalarımızın inisiyatifindedir. Misalen Türk Halk Edebiyatı, her soruda beşer dakikadan 20 saat sürebilir. Her hafta ikişer saat ders yapıldığı takdirde ders on hafta devam eder. Derse ve soru sayısına göre TOPLAM DERS SAATİ DEĞİŞEBİLİR. Hedefimiz en az 1000 Sorunun Detaylı Çözümüdür. Yapılan canlı derslerin video kayıtları maksimum 2 gün içinde sisteme yüklenmektedir.

Açıklama

ÖABT TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI SORU ÇÖZÜM PROGRAMI

DİKKAT: Aşağıda ders gün ve saati yer almaktadır. Bu paketi alan öğretmenlerimiz dersleri video kayıttan izleyeceği için bu programa göre 2 gün ertelemeli bakabilirler. Örneğin Salı günü yapılan canlı dersin video kaydı en geç Perşembe akşam yüklenmiş olacaktır.

 

Yeni Türk Edebiyatı => Serdar Aygün (Çarşamba günleri 14:00-16:00 arası)

Halk Edebiyatı => Hidayet Aydın (Pazartesi günleri 13:00-15:00 arası)

Eski Türk Edebiyatı => Doç. Dr. Taner Gök (Perşembe günleri 14:30-16:30 arası)

Eski Türk Dili => Yavuz Güneş  (Salı günleri 10:00-12:00 arası)

Alan Öğretimi => Hidayet Aydın (Halk edebiyatı soru çözümü bittikten sonra başlayacak)

 

Bu Paketin kullanımı 2022 KPSS tarihine kadardır.

(Video izlemede sınırsız izleme hakkı tek kullanıcı bazındadır. Bir hesaptan AYNI ANDA farklı yerlerden giriş olması durumunda sistem uyarı vermektedir.)