Hızlı Okuma Eğitimi

Hızlı Okuma Eğitimi

Hizmet Detayları

EDEBİYAT TV HIZLI OKUMA MODÜLÜ

HIZLI OKUMA İÇİN ARTIK KURS ARAMAYA SON,

EDEBİYAT TV HIZLI OKUMA MODÜLÜ SİZE YETER ! 

 

30 SAATLİK HIZLI OKUMA EGZERSİZLERİ İLE

OKUMA HIZINIZI 3 KAT ARTIRIN

60 Günlük Hızlı Okuma Modül Kullanımı
 

 

300 TL DEĞİL SADECE 90 TL

Vade Farkı ile Kredi Kartına 12 AY TAKSİT İMKANI

 

 

Hızlı Okuma Paketini aldığınız anda 60 günlük kullanım hakkınız başlayacaktır. Hızlı okuma eğitim modülünün faydalı olması için, her gün 1 saatinizi ayırarak egzersizleri sistemli şekilde yapmanız gerekmektedir. Toplam 30 günlük süre içersinde tüm egzersizler bitmiş olacaktır. Bu süreç sonunda okuma hızınızda önemli bir farklılık göreceksiniz. Kalan 30 günlük kullanım hakkınız da ise serbest çalışma etkinlikleri yapabilirsiniz.

BU SAYEDE SINAVLARDA SORULARI ANLAYARAK DAHA HIZLI OKUYABİLECEK DURUMA GELECEKSİNİZ. ÖZELLİKLE KPSS,DGS,ALES GİBİ SINAVLARDA SÜRE OLDUKÇA ÖNEMLİDİR. HIZLI OKUMA EĞİTİMİ SAYESİNDE RAKİPLERİNİZDEN BİR ADIM ÖNDE OLACAKSINIZ.

PAKETİ ALDIKTAN SONRA YETKİNİZ YAPILACAKTIR, "ÖĞRENCİ PANELİNE" TIKLAYINIZ. SOL SEKMEDE BULUNAN "HIZLI OKUMA" LİNKİNDEN MODÜLE GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ.

Açıklama

HIZLI OKUMA NEDİR ?

Kitap okumanın gereğini bilen bir insan için, hızlı okumanın da neden gerekli olduğu bellidir. Çünkü kitap okuyan bir insan, sürekli bir şeyler öğrenme ve kendini geliştirmenin peşindedir. O, sürekli ve hızlı bir şekilde gerekli bilgilere ulaşmak ve kendini geliştirmek ister. Günümüz dünyasında bilim ve tekniğin hızla gelişmesi, insanların işlerini kolaylaştırıyor gibi görünse de çağımızın değişen şartları insanın üzerindeki yükü, yükün niteliğini değiştirerek artırmaktadır. Bundan dolayı da insan, az zamanda çok iş başarmak zorunda kalmaktadır. Okunması gereken yazıların çokluğu, zamanın azlığı insanları daha hızlı okuyabilmek için bilimsel araştırmalar yapmaya itmiştir. Okuma hızı, bilimsel yöntemle artırılabilir. Çünkü okuma hızı üzerinde çalışma yapılırsa elde edilecek bir beceridir. Hızlı okuma, sonradan kazanılan davranışlar arasında yer alır. Hızlı okuma kişilerin çabukluk, kavrama ve öğrenme yeteneklerini geliştirerek, daha önceki okuma süresine kıyasla, dakikada okudukları kelime sayısını ve anlama düzeylerini artırmaları demektir.

Temel anlamda hızlı okuma sonradan edinilebilen bir beceri olduğundan dolayı, aslında bir alışkanlık değişimidir. Her alışkanlığın değişe bilmesi için bir süre gerekmektedir. Hızlı okumada bu süre maximum 1 aydır. Doğru, sıralı ve kordineli yapılan göz egzersizleri ile rahatlıkla 30 günde hızlı okumaya geçilebilir. Eğitimdeyiz olarak sizler için hazırladığımız 30 kurdan oluşan egitimimizde kullandığımız teknikler ile hızlı okuma artık çok kolay bir hal almıştır. 

Günümüzde hızlı okuma adına bir çok eğitim metaryelleri ve kitaplar bulunmaktadır. Eğitimdeyiz Uzaktan Eğitim geliştirdiği özel uygulamalar ile sizlere kordineli bir eğitim sunmaktadır.

Özellikle KPSS, ALES, DGS gibi sınavlara hazırlanan adayların en önemli sorunu olan hızlı okuma yı özel tekniklerimiz ile aşıyoruz.

Panelimiz üzerinden yaptığınız her alıştırma sistem tarafından kaydedilir. Gelişiminizi sizler için raporlar. Eğitimin sonunda takistoskop gelişiminizi, okuma hızı gelişiminizi ve anlama oranının gelişimini görebilirsiniz.

Sonuç olarak sınavlarda daha hızlı anlamlı okuma yaparak rakiplerinizden 1 adım önde olabileceksiniz.